Formularz

Re: Formularz

Postprzez Lara » 11 lut 2017, o 12:43

Zdjęcie:
Imię psa: Kesso
Rodzina: nie ma
Inne: Lubi zimę,
Opowiadanie powitalne:
Była lodowata zima. Szedłem zadowolony bo bardzo długo na nią czekałem. Warto by pójść nad wodospad- myślałem. Poszedłem w stronę wodospadu i zobaczyłem dużo wolno chodzących psów - tak jak ja. Już dawno myślałem o znalezieniu stada, więc do nich dołączyłem- i nie żałuję!
Załączniki
aaaaaaaaapies.jpg
Cokolwiek będzie, cokolwiek się stanie me serce na zawsze przy tobie zostanie.
Kocham cię Kazan!
Lara

Postprzez Nugat » 13 lut 2017, o 21:05

Imię psa:Late
Rodzina:Jeszcze nie ma
Inne:Ma ADD
Opowiadanie powitalne:
Siedziałam na Szkockiej łące i wdychałam zapach Mleczy.
Uwielbiałam te Żółte kwiatuszki, jestem bardzo wesołą suczką chociaż na początku można się tego po mnie nie spodziewać.
Ze strony Ludzi mi się nic nie stało miałam miłą Panią niestety ona zmarłą i trafiłam do jej córki, córka nie umiała się mną zająć więc uznałam że ucieknę i pójdę do Psiego Królestwa o którym słyszałam.
Uciekłam biegłam co sił aż w końcu trafiłam- I jestem

Zdjęcie za duże i widać tylko nos. A inaczej nie chce mi się wklejić i pisze: Że maksimum załączników to zero i kolejnego załącznika nie da się wklejić.
Załączniki
tapeta-chart-rosyjski-borzoj-podziwia-nature (1).jpg
Miłość Bez Końca......
Ja i Averej
Kocham cię kochanie....
Twuj Nuciu
Nugat

Postprzez Nugat » 13 lut 2017, o 21:22

Imię psa: Dakota
Rodzina:Jeszcze nie ma
Inne:Ma ADHD
Opowiadanie powitalne:
Mieszkałem w klatce całe swoje życie, wychodziłem tylko na Wyścigi, mój Pan oczekiwał ode mnie żebym wygrywał ale ja choć mam ducha Zwycięscy i uwielbiałem biegać to zawsze wbiegałem na metę 6,5, największe moja "wygrana" była to lokata na drugim miejscu.
Niestety w pewnym momęcie Pan zadecydował że nie ma sęsu we mnie inwestować i poszedł do jakiegoś Gościa od Likwidowania takich jak ja.
Pan chwycił mnie na smycz i zaczął mnie prowadzić do niego, wiedziałem, że to mój koniec dla tego złapałem się ostatniej deski ratunku i ugryzłem go w nogę i od razu
zwiałem. Biegłem non stop przez dwa dni aż dobiegłem do Królestwa Psów....

*ADHD nie istnieje, ale ok...*
Załączniki
166785_chart_rosyjski_pysk.jpg
Miłość Bez Końca......
Ja i Averej
Kocham cię kochanie....
Twuj Nuciu
Nugat

Postprzez Lara » 14 lut 2017, o 10:14

Zdjęcie:
Imię psa: Atisa
Rodzina: Neo Shila
Inne:
Szybka, kochająca lato, bardzo kochająca biegać i ogólnie wszystko robić szybko, Lubi wieś, nienawidzi miast, odważna, śmiała, wesoła.
Opowiadanie powitalne:
Urodzina w kp

Zdjęcie: Obrazek
Imię psa: Tinu
Inne: Nieśmiały, Kochający pływanie i wodę, Najmniejszy z rodzeństwa, spokojny i rozważny, jego ulubioną porą roku jest jesień
Opowiadanie powitalne:
Urodzony w kp

Imię psa: Cloud
Inne: Kocha biegać, wesoły, nierozważny, jego ulubiona pora roku to lato, jest odważny i miły, bardzo lubi pilnować owiec mamy
Opowiadanie powitalne:
Urodzony w kp

Imię psa: Hemi
Inne:
Spokojna, bardzo szybko biega ( Jednak suczka 1 jest szybsza), rozważna, spokojna, kocha wszystkie pory roku oprócz zimy
Opowiadanie powitalne:
Urodzona w kp

Imię psa: Davina
Inne:Kocha zimę, biegać po ŚNIEGU, jest wesoła miła szybka, nierozważna, bardzo lubi robić różne rzeczy z siostrami i braćmi
Opowiadanie powitalne:
Urodzona w kp

Imię psa: Soraya
Rodzina: Shila Neo
Inne:
Jest spokojna, bardzo lubi zimę i ptaki, rozważna, lubi biegać, i razem z rodzeństwem często biega po polach
Opowiadanie powitalne:
Urodzona w kp
Załączniki
tapeta-border-collie-posrod-jesiennych-lisci-i-kwiatow.jpg
Atisa
Kocham cię Kazan!
Lara

Postprzez Skarlet » 17 lut 2017, o 19:09

Imię psa: Skarlet
Rodzina: Nie ma
Inne: Jest tajemnicza i zamknięta w sobie.
Opowiadanie powitalne:
Nie wiem skąd przyszłam. Szłam zawsze gdzie mnie nogi niosły. Dziś rano obudziłam się nad jeziorem. Coraz cieplejsze promienie słońca prześwitywały przez korony drzew.
Sk: No, trzeba się zbierać! - poszłam w stronę zarośli. Gdy przeciskałam się pomiędzy liśćmi, usłyszałam jak ktoś mówi:
Fe: Hej Jeremaya! Co niesiesz? - zastygłam. Przeczekałam, aż upewniłam się, że ktoś zniknął i wyszłam na drogę. Pobiegłam nią prosto przed siebie. Nagle zobaczyłam jakiegoś psa. Był łudząco podobny do mnie. Jakbym zobaczyła się w lustrze...
Przystanął i popatrzył mi w oczy.
Też spojrzałam i nie byłam już w stanie odejść.

Koniec
Skarlet

Postprzez Lara » 17 lut 2017, o 22:05

Averey napisał(a):
*ADHD nie istnieje, ale ok...*

Istnieje:
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/ADHD
Kocham cię Kazan!
Lara

Postprzez Lara » 6 kwi 2017, o 16:17

Zdjęcie:
Imię psa: Lei Terra Mika
Rodzina: Nie ma na kp
Inne: Jest wesołą suczką, o miłym usposobieniu, odważna, zawsze kochała jesień.
Opowiadanie powitalne:
Był jesienny poranek. Słońce świeciło na miejsce gdzie leżałam. Zaburczało mi w brzuchu. Wstałam i pobiegłam w stronę jeziora. Nad nim często pasły się sarny. Zaczaiłam się i rzuciłam się na coś co stało nad wodą i piło.
- EJJJJJ! - wrzasnęło to coś.
Ltm: Kto ty? - Puściłam to coś i krzyknęłam. Okazało się że to pies. Trochę pogadałyśmy i zaprowadziła mnie do królestwa psów, i tam zamieszkałam.
Załączniki
9.jpg
Kocham cię Kazan!
Lara

Postprzez Aresa » 8 kwi 2017, o 12:30

Zdjęcie:
Imię psa: Aresa
Rodzina: Kemi. Felix.
Inne: Jest zamknięta w sobie.
Opowiadanie powitalne:
~~Urodzona w kp~~

Była wojna. Walczyłam po stronie rodaków. W pewnym momencie dostałam bardzo mocno w głowę. Zemdlałam. Gdy się obudziłam byłam cała poraniona. Leżałam w celi. Rozejrzałam się. Za kratami stał Niedźwiedź. Po chwli przyszedł drugi.
- Zaprowadz ją do wodza. - powiedział - To rozkaz.
Wzial mnie na plecy i niusł mnie przez pewien czas. Moje rany bolały tak straszliwie że nie mogłam się ruszyć. Na miejscu kilku niedzwiedzi zlapalo mnie i założyło mi kaganiec i obrożę. Przypieli mnie do drzewa które rosło w ich jaskini. Podszedł szef niedzwiedzi. Był ogromny, czarny i z bardzo nieprzyjemna gębą. Złapał mnie za szyję. Czułam że nie mogę złapać oddechu.
- Gdzie jest obóz kobiet i dzieci?! - wrzasnol.
- Nie powiem ci ty zaphlony buraku! - krzyknelam ostatnim tchem. Ze złoszcia puscil moje gardlo i uderzyl mnie.
- Gadaj albo zginiesz!!!!!
As: Wyphaj się! Ty i twoi poddani! Nie jesteście godni by wam cokolwiek mówić. - syczalam przez zeby. Widzialam ze znow wzbiera w nim zlosc.
- Zabierzcie ja z tad! Nie chce jej wiecej widzieć.
As: Tchórz! - powiedziałam gdy mnie wyprowadzali. Po drodze wyrwałam się im. Bieglam. Przed oczami migaly mi czarne kropki. Przy kazdym kroku rany rozrywaly sie na nowo. W końcu calkiem opadlam z sił. Zemdlałam gdzieś w krzakach.

Gdy się obudziłam przez korony drzew przeswitywaly promienie słońca. Dookola mnie widac bylo krzaczki jagód. Niestety bylo juz po jagofach. Moj przuch domagal sie jedzenia. Usta mialam zeschniete brakiem wody. Nastawilam uszu. Gdzies niedaleko chlupal strumień. Dzieki Bogu. Gdyby nie ten strumien umarla bym z pragnienia. Pokulalam w jego strone. Woda byla zimna i bardzo orzezwiajaca. Weszlam do niej i zplukalam z siebie bloto. Potem wyszlam na brzeg i wylizalam wszystkie rany. Potem tylko tulalam sie z miejsca na miejsce az znalazłam królestwo psów.
Załączniki
174.png
174.png (141.42 KiB) Przeglądane 51 razy
Aresa

Poprzednia strona

Powrót do Dołącz